100%
Термопомпа Gree Versati IV GRS-CQ10Pd/NhG4-E , 10 kW, Wi-Fi, Отопление , охлаждане и БГВ
Код: GRS-CQ10Pd/NhG4-E
4,039.00 € / 7,899.60 лв
Наличен
Начини на плащане
-
Наложен платеж
-
Банков превод
-
Стоков кредит
-
Банкова карта
- Термопомпа въздух-вода
- Охладителна мощност: 10.20 kW
- Отоплителна мощност: 10.20 kW
- Охлаждане EER: 5.10
- Отопление COP: 3.91
- Капацитет в режим охлаждане: 60-90 кв.м./155-235 куб.м
- Капацитет в режим отопление: 60-90 кв.м./155-235 куб.м
- Стандартна гаранция: 24 месеца
Няма налична информация.
| Режим на работа | Отопление и охлаждане |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 10.20 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 9.00 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 5.10 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.91 |
| Работна температура на охлаждане | +25 до +60°C |
| Работна температура на отопление | +7 до +25°C |
| Захранване (външно тяло) | Монофазно 220 V - 240 V |
| Размери на външното тяло (Ш х В х Д) |
1206 x 445 x 878 mm |
| Тегло на външното тяло | 120 кг |
| Ниво на шум на външното тяло dB(A) | 56 |
| Хладилен агент | R32 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Вид | Моноблок |
| Захранване | Монофазно |
| Мощност | 10kW |
| Вграден бойлер | Не |
Термопомпи
Подово отопление
Климатична техника
VRF Системи
Бойлери
Буферни съдове