Термопомпа GREE Versati III GRS-CQ16Pd/NhH-М, 16kW 380V, Отопление, охлаждане и БГВ
Код: GRS-CQ16Pd/NhH-М
5,471.00 € / 10,700.35 лв
Не изпускайте момента!
Запишете се и ще научите първи, когато продуктът се върне.
Начини на плащане
-
Наложен платеж
-
Банков превод
-
Стоков кредит
-
Банкова карта
- Термопомпa въздух-вода
- Охладителна мощност: 14.50 kW
- Отоплителна мощност: 15.50 kW
- Охлаждане EER: 3.61
- Отопление COP: 4.50
- Капацитет при охлаждане: 90-130 кв.м./235-340 куб.м.
- Капацитет при отопление: 90-130 кв.м./235-340 куб.м.
- Стандартна гаранция: 24 месеца
Gree Versati III
Versati III е ново поколение термопомпа от Gree, специално разработена с новия фреон R32 с мисълта за едно по-екологично бъдеще. Моделът е с вграден трипътен вентил и инверторна циркулационна помпа. Разширителният съд е с вместимост 10л и е произведен в Италия. Термопомпата е с Eurovent сертификат.

С мисъл за природата
Както енергоспестяваща, така и безопасна за околната среда, Versati от Gree е високоефективна термопомпена система, която улавя „топлината от външния въздух“ - възобновяем енергиен източник и я пренася в сградата. Отоплението с термопомпа е много по-екологично и ефективно в сравнение с котел на изкопаеми горива. За едно по-зелено утре.

Гарантирана работа дори при -25°C
Термопомпите Gree Versati могат да работят при външна температура до -25°С. Качествено отопление дори в студените дни.

Вътрешни тела
Всеки потребител сам избира вида на вътрешните тела в зависимост от своите нужди. Има възможност за монтиране на подово отопление, което носи наистина несравнимия комфорт на постоянно топъл под. Другата опция е инсталиране на радиатори, които също осигуряват изключително комфортно отопление. За отопление и охлаждане се монтират вентилаторни конвектори.

Адаптиране към съществуващи инсталации
Gree Versati може да бъде адаптирана към съществуващи инсталации като допълнителен бойлер или към нови инсталации с подово отопление, нискотемпературни радиатори или дори вентилаторни отоплителни уреди. Всеки от агрегатите от продуктовата гама Versati е идеален заместител за стари котли на газ или нафт

Гореща вода
Gree Versati осигурява вода с температура до 60°C (до 80°C е с включването на 6kW нагреватели) - имате топла вода по всяко време
| Отдавана мощност на охлаждане | 14.5 kW |
| Отдавана мощност на отопление | 15.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 3.82 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 3.60 kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.60 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.50 |
| Работна температура на охлаждане | +10 до +48°C |
| Работна температура на отопление | -25 до +48°C |
| Захранване (външно тяло) | Трифазно 380V |
| Размери на външното тяло (Ш х В х Д) | 940 х 820 х 460 mm |
| Тегло на външното тяло | 106 кг |
| Ниво на шум на външното тяло | 60 dB(A) |
| Размери на вътрешното тяло (Ш х В х Д) | 460 х 860 х 318 mm |
| Тегло на вътрешното тяло | 62 кг |
| Ниво на шум на вътрешното тяло | 31 dB(A) |
| Хладилен агент | R32 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Вид | Сплит |
| Захранване | Трифазно |
| Мощност | 16kW |
Термопомпи
Подово отопление
Климатична техника
VRF Системи
Бойлери
Буферни съдове