Термопомпи
Термопомпа Gree Versati III GRS-CQ10PdG/NhH-E, 10kW, Wi-Fi, С вграден бойлер, отопление, охлаждане и БГВ
100%
Термопомпа Gree Versati III GRS-CQ10PdG/NhH-E, 10kW, Wi-Fi, С вграден бойлер, отопление, охлаждане и БГВ
Код: GRS-CQ10PdG/NhH-E
6,545.00 € / 12,800.91 лв
Неналичен
Не изпускайте момента!
Запишете се и ще научите първи, когато продуктът се върне.
Начини на плащане
-
Наложен платеж
-
Банков превод
-
Стоков кредит
-
Банкова карта
- Термопомпа въздух-вода
- Капацитет на вградения бойлер: 185 L
- Охладителна мощност: 8.50 kW
- Отоплителна мощност: 9.50 kW
- Охлаждане EER: 3.79
- Отопление COP: 4.76
- Капацитет в режим охлаждане: 60-90 кв.м./155-235 куб.м
- Капацитет в режим отопление: 60-90 кв.м./155-235 куб.м
- Стандартна гаранция: 24 месеца
Няма налична информация.
| Режим на работа | Отопление и охлаждане |
| Тип | С вграден бойлер |
| Размер на вградения бойлер (L) | 185 |
| Отдавана мощност на охлаждане (kW) | 9.35 |
| Отдавана мощност на отопление (kW) | 10.00 |
| Консумирана мощност на охлаждане (kW) | 2.24 |
| Консумирана мощност на отопление (kW) | 2.07 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.79 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.76 |
| Работна температура на охлаждане | +25 до +60°C |
| Работна температура на отопление | +7 до +25°C |
| Захранване (външно тяло) | Монофазно 220 V - 240 V |
| Размери на външното тяло (Ш х В х Д) | 982 x 787 x 427 mm |
| Тегло на външното тяло | 82 кг |
| Ниво на шум на външното тяло | 55 dB(A) |
| Размери на вътрешното тяло (Ш х В х Д) | 600 x 1756 x 600 mm |
| Тегло на вътрешното тяло | 195 кг |
| Ниво на шум на вътрешното тяло | 29 dB(A) |
| Хладилен агент | R32 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Вид | Сплит |
| Захранване | Монофазно |
| Мощност | 10kW |
| Вграден бойлер | Да |
Термопомпи
Подово отопление
Климатична техника
VRF Системи
Бойлери
Буферни съдове