Инверторен климатик Toshiba Sumato RAS-B18B2KVG-E + RAS-18B2AVG-E, 18000 BTU, Клас А++
Код: RAS-B18B2KVG-E
1,023.00 € / 2,000.81 лв
Не изпускайте момента!
Запишете се и ще научите първи, когато продуктът се върне.
Начини на плащане
-
Наложен платеж
-
Банков превод
-
Стоков кредит
-
Банкова карта
|
Самопочистваща функция Инверторният климатик Toshiba RAS-B18B2KVG-E / RAS-18B2AVG-E разполага със самопочистваща функция, която намалява влагата, предизвикваща образуването на мухъл във вътрешното тяло. Когато работещ в режим охлаждане климатик бъде спрян, вътрешният вентилатор се включва и изсушава влагата в топлообменника, след което се изключва автоматично. |
|
Режим „Ваканция“ – поддържане на 8 ºС Насладете се на незабравима зимна ваканция, без да се притеснявате за дома си. В този режим климатикът ще поддържа минимална температура от 8 ºС, предотвратявайки свръх охлаждане на жилището Ви, което пък ще спести енергия и средства за повторното му затопляне при завръщането Ви от почивка. |
|
ON DEMAND & SMART DEFROST С функцията On Demand Defrost външното тяло може да бъде размразено, когато пожелаете, само с натискане на един-единствен бутон на дистанционното управление. Дори в най-мразовитите и влажни зимни утрини, когато климатикът е работил цял нощ в режим „Отопление“, а външното тяло се е обледенило, лесно може да върнете нормалната ефективност благодарение на тази функция. |
|
Wi-Fi съвместим Можете да управлявате SUMATO от всякъде по всяко време, използвайки вашата домашна Wi-Fi мрежа за несравним комфорт и енергийна ефективност. Тази функция изисква Wi-Fi адаптер (не е включен в окомплектовката на продукта). |
| Гаранция | 60 месеца |
| Подходящ за помещения до | 33 кв. м |
| Вътрешно тяло Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / - / 26 / - dB |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.35 / 1.73 / 1.9 kW |
| Външно тяло Размери | 550 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Външно тяло Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 53 / - / - / - dB |
| Работна температура на охлаждане | -10 - 46 C |
| Вътрешно тяло Размери | 293 x 798 x 230 В x Ш x Д (мм) |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| Външно тяло Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / - / - / - dB |
| Вътрешно тяло Тегло | 10 кг |
| Захранване (фаза/честота/напрежение) | 1-/50/220-240 |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.27 / 1.65 / 1.88 kW |
| Вътрешно тяло Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / - / 26 / - dB |
| Работна температура на отопление | -10 - 24 C |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 287 / 1294 kWh |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.1 / 5.4 / 6.0 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.1 / 5.0 / 5.5 kW |
| Хладилен агент | R-32 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.27 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 2.89 |
| Външно тяло Компресор | DC Rotary |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Мощност (BTU) | 18 000 BTU |
| Вид | Стенен |
| Мощност | 18000 BTU |
| Енергиен клас отопление | A++ |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
Термопомпи
Подово отопление
Климатична техника
VRF Системи
Бойлери
Буферни съдове